piatok 29. novembra 2013

pozastávko + novinky !!!

1. téma - pozastávko : Áno , viem , môj blog ešte nikdy nezažil pozastávko... to preto , lebo tento týždeň boli samé písomky , a nevedela som sa dostať na PC... ináč , hlasujte ešte stále za foto ------------- >

2.téma - novinky !!! : ahoj , asi ešte neviete o čo súťažíte na mojom blogu , a to je : (budem dávať iba animácie !!! ďalej neprezradím !)

                                               1.MIESTO : animka s DRACULAUROU !!!

 


2.MIESTO : animka s CLAWDEEN : 

 

+ AJ tretimu miestu dám animáciu !!! S GIGI !!!

 


A ostatné sa postarám ja !!! napríklad : diplom

LEN nech mi napíše Hanka , Torinka  a jelka s kým chcú PNG ! 

PLS !!! /please/ 





1 komentár: