sobota 16. novembra 2013

Blog POKRAČUJE !

 
Áno ! Po dlhom rozmýšľaní som sa rozhodla , že tento blog bude pokračovať , lebo som si uvedomila , že na Vianoce mám pre tento blog veľa prekvapení , ktoré napíšem 1.decembra . jediné čo vám prezradím , bude že pre všetkých urobím dioplom za Vianočnú nádielku , to zname ná , že ste si aspoň pozerali na môj blog , a zároveň , chcem povedať že neurobím diplom Laure Draculovej , ktorá mi raz napísla škatedý komentár , keď som sa rozhodovala , či mám ukončiť blog. Som rada , že sledujete môj blog . ani si neviete predstaviť aká som šťastná. A Hanke chcem poďakovať obzvlášť, že tiež sleduje môj blog , a za to , na novom príspevku je pre vás novinaka ! :-)

Vaša Ninka

1 komentár: