utorok 12. novembra 2013

Nové MONSTER HIGH !

tu sú nové MH . Ale ja ich musim trocha skritizovat ... Aj určite niesu v ČR ani SR . a majú kolekciu FRIGHTS , CAMERA , ACTION !

Clawdia :   PRVÁ monsterky ktorá sa usmieva. Je zaujímavá, ale ten úsmev tam nemusel byť.  Inač má podobné meno ako Clawdeen .Všimli ste si to ??? a Bude to asi sestra Clawdeen na denníčku má WOLF .

mhinsider: Thanks to Carnivalerian’s post, I did some further sleuthing to pull the highest-res pics possible, and found Viperine’s picture. I need this pink girl…. 
Honey :  Celkový výzor je OK , ale to afro sa mi na nej až tak nepáči...a neviem čo je to za monštro .

mhinsider: Thanks to Carnivalerian’s post, I did some further sleuthing to pull the highest-res pics possible, and found Viperine’s picture. I need this pink girl….
Ellisabet :  Je pekná , ale keď sa pozriem na jej tvár ... Pripomína mi... Draculauru . Áno , a ani neviem prečo . A obečenie je SUPER !

mhinsider: Thanks to Carnivalerian’s post, I did some further sleuthing to pull the highest-res pics possible, and found Viperine’s picture. I need this pink girl….
Viperine :  Je aj celkovo pekná... ale nie natoľko aby som si ju kúpila ! ... a je to asi sestra Deuca...
mhinsider: Thanks to Carnivalerian’s post, I did some further sleuthing to pull the highest-res pics possible, and found Viperine’s picture. I need this pink girl….

A vyhodnotenie !!! 
Najviac sa mi páčila  ELLISABET !!! 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára