Clawdia : PRVÁ monsterky ktorá sa usmieva. Je zaujímavá, ale ten úsmev tam nemusel byť. Inač má podobné meno ako Clawdeen .Všimli ste si to ??? a Bude to asi sestra Clawdeen na denníčku má WOLF .
Honey : Celkový výzor je OK , ale to afro sa mi na nej až tak nepáči...a neviem čo je to za monštro .
Ellisabet : Je pekná , ale keď sa pozriem na jej tvár ... Pripomína mi... Draculauru . Áno , a ani neviem prečo . A obečenie je SUPER !
Viperine : Je aj celkovo pekná... ale nie natoľko aby som si ju kúpila ! ... a je to asi sestra Deuca...
A vyhodnotenie !!!
Najviac sa mi páčila ELLISABET !!!
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára