Tak , tu som pre VÁS urobila čo sa má robiťnna mojom blogu !
1. Vec , animácie : to je môj najčastejší problém . Urobím animácie , a vy ich odkopírujete bez toho , aby ste sa ma spýtali ! Ak si budete chcieť odkopírovať opýtajte sa ma !
2. Vec , obrázky : s nimi nemám až taký problém , ale tiež sa stáva , že ja ho hľadám , a hľadám , a vy si ho tiež odkopírujete ! Ak dole pod ním nebude nič napísané, môžte kopírovať , a ak nie , JE TO ZAKÁZANÉ !
3. Vec , designy : ak tu neaký pridám , a spýtam sa vás , či je pekný , a vy do komentu napíšete urážlivý komentár , co sa mi na vás nepáči ....
Zatiaľ sa to na mojom blogu neobjavilo , ale aj tak !
To by bolo asi všetko , a dúfam , že to budete dodržiavať !
+ bonusovky s mojou lagoonou !
Obrázky v žiadnom prípade nekopírovať !!!