utorok 10. decembra 2013

Už je to definitívne ! : (

Bohužiaľ , toto nebudú pekné správy : /

1. Správa /rozhodla som sa , že blog skončí/
2. Správa (očosi lepšia) / blog bude končiť 13 decenbra / aby som stihla žrebovanie
3. Správa / niektorím busem chýbať , ale môžete ma nájsť aj na iných blogoch , na ktoré sa sťahujem.../

Fakt prepáčte , ale myslím , že to bude asi lepšie pre mňa... : (((((((


Urobím vám aspoň v niečom radosť ( môžete kopírovať ) 
: )

pondelok 9. decembra 2013

NOVÉ VIDEÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak , konečne sú tu nové videá !!!!!!!!! VŠETKY KOPÍRUJTE ZO ZDROJOM !!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=l7gu8V92loo
VIDEO Z JANE BOOTLIE !!!!!(hore) 

http://www.youtube.com/watch?v=4oEssB20G1U
GHOU SPIRIT !!!!!! (hore)


http://www.youtube.com/watch?v=QJyyDSvDsKo

Ako objednávka pre... JELKU !!!

Tak , tu máš , čo si si objednala .... Animáciu s Venus som nenašla dieliky , tak som ju nahradila vodnou animáciou...

 animka s Cleo 

 Vodná animka !!! 


KOPÍROVAŤ SMIE IBA JELKA !!!(ináč mi to Muro nahlási !!!) 


A desig !!!! povedla si mi v škole , že chceš tam aj lagoonu a cleo , tak ??? 



PLNÁ veľkosť ! :-) NEMAŽ ZDROJ !!!!!










Blog KONČÍ

Kľud , ešte to nieje definitívne ... I keď , rada by som sa vás spýtala na tieto otázky , na ktoré mi odpoviete do komentu :

1. Páči sa ti môj blog ?
2. Už si niekedy niečo od tohto blogu odkopírovala ?
3. Chceš aby tento blog skončil ???

Ja by som osobne chcela s tým skončiť.. Viete , nieje to ako inokedy , že ako ste sa o mojom blogu dozvedeli , a chodili na ňho každý deň ... Práve naopak... Ako sa idem pozrieť , koľko ľudí navštívilo tento blog , ... napr.: dnes sa pozerli na moj blog 6 ľudia.....




SOM ZVEDAVÁ , čo mi napíšte , a PRAVDU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

sobota 7. decembra 2013

Časté problémy

Tak , tu som pre VÁS urobila čo sa má robiťnna mojom blogu !

1. Vec , animácie : to je môj najčastejší problém . Urobím animácie , a vy ich odkopírujete bez toho , aby ste sa ma spýtali ! Ak si budete chcieť odkopírovať opýtajte sa ma !

2. Vec , obrázky : s nimi nemám až taký problém , ale tiež sa stáva , že ja ho hľadám , a hľadám , a vy si ho tiež odkopírujete ! Ak dole pod ním nebude nič napísané, môžte kopírovať , a ak nie , JE TO ZAKÁZANÉ !

3. Vec , designy : ak tu neaký pridám , a spýtam sa vás , či je pekný , a vy do komentu napíšete urážlivý komentár , co sa mi na vás nepáči ....
Zatiaľ sa to na mojom blogu neobjavilo , ale aj tak !

To by bolo asi všetko , a dúfam , že to budete dodržiavať !

+ bonusovky s mojou lagoonou !









Obrázky v žiadnom prípade nekopírovať !!!


piatok 6. decembra 2013

Objednávky !!!

tak , tu sú objednávky , ktoré si môžete zadarmo objednať , či už na blog , alebo foto na e-mail, všetko možné....


Objednávka designu : 

Prezívka : _________
S kým : _______________
Tvoj blog : _______________


Objednávka Png : 

Prezívka : ________________
S kým : ________________
Čo pri ňom chceš mať napísané : ________________
Aký tvar : (môžeš si vybrať medzi : srdiečkom , kruhu , hviezdy) _______________


Objednávka animácie : 
Prezívka : ______________
S kým : _______________



Objednávka foto s mojou mh : 
Prezívka : ______________
S kým : (máte na výber medzi : Frankie, Lagoonou , Neferou, Cleo, Operettou PO VIANOCIACH môžete aj z Catty !!!) _______________
A ak si budeš priať , tak čo pri naj bude napísané : __________________ 




TAK ! to mi bude až nad hlavu !!! : ) A ešte niečo : kľudne , si môžete vybrať aj viacej objednávok ! MAX.: 3ks !!!

SVETIELKA NEKOPÍROVAŤ !!!


štvrtok 5. decembra 2013