Ako vies ze sa mi paci catrine????????????hmmm...to mas co vysvetlovat a nehovor zesi si tipla
Ale diki
Pozrela som sa na blog monsterky002.blogspot.sk , to je blog mojej naj kamošky , a keď si si mala vybrať diplom , tak si zmienila , že sa ti páči catrine , a tak som ti s nou chcela urobiť.... Je pekný nie ? Robila som ho 25minut ...
Ako vies ze sa mi paci catrine????????????hmmm...to mas co vysvetlovat a nehovor zesi si tipla
OdpovedaťOdstrániťAle diki
OdpovedaťOdstrániťPozrela som sa na blog monsterky002.blogspot.sk , to je blog mojej naj kamošky , a keď si si mala vybrať diplom , tak si zmienila , že sa ti páči catrine , a tak som ti s nou chcela urobiť.... Je pekný nie ? Robila som ho 25minut ...
OdpovedaťOdstrániť