piatok 22. novembra 2013

SKORO nová MH ! ! ! !

JOOOOOOOJ !!!! Skoro nová MH !!!! Len tak tak mi ju mamka kúpila !!! Ale teraz asi neviete ako sa to stalo , tak vám to vysvetlím :

Išli sme s mamkou do mesta , a ja som neodolala a musela som sa ísť pozrieť do Dráčika... Ako vždy , mamka išla samozrejme so mnou . Mamka si išla pozerať niečo iné , a tak ja čo prvé , rozbehla som sa pozrieť na Mh !!! A uvidela som tam Draculauru , ktorá stála 13 € . Schmatla som ju , a bežala cez CELÝ Dráčik , a Nakoniec som našla mamku, a ukázala som jej ju . Mamka asi 18 minút váhala či mi ju má kúpiť ,(lebo obyčajne u nás stoja po zľave 19 €...) išla SKORO povedať áno , ale som si spomenula na Vianoce , a tak som jej povedala : Ale nevadí že na vianoce dostanem ??? Mamka kývla hlavou že áno , už sú tu... a povedala mi : Ninka , tak či tak by som povedala nie. Potom som smutne išla ju vrátiť, na miesto. ale nemyslite si , že mi mamka nič mh nekúpila ! Kúpila mi 2 balíčky do MH albumu , a jeden MH náramok.
TAK ČI TAK TO BOL SUPER DEŇ !!! 

OBRÁZKY DÁM NIEKEDY INOKEDY


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára