utorok 5. novembra 2013

Hra KTO SOM ?

Na tomto blogu sa uskutoční hra KTO SOM ? To je hra,
V ktorej sú pár obrázkov monster high. Vašou úlohou je
napísať do komentov kto je na obrázku. Víťaz si môže vybrať s akou MH chce diplom , a s akou MOJOU monsterkou chce fotku s Venovaním . (veľa šťaštia ! Berem prvých 2) nemazať zdroj svoja úprava!!!


TU SÚ OBRÁZKY :








11 komentárov: