sobota 9. novembra 2013
Diplomy za súťaž KTO SOM
Tak a tu sú Diplomy : (Ešte som zabudla nafotiť a nafotené fotky niekedy dám keď budem mať čas)
Pre Hanku :
KOPÍROVAŤ môže iba Hanka !
Pre Simcu :
KOPÍROVAŤ môže iba Simca !
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára