sobota 9. novembra 2013

Diplomy za súťaž KTO SOM

Tak a tu sú Diplomy : (Ešte som zabudla nafotiť a nafotené fotky niekedy dám keď budem mať čas)

Pre Hanku :
KOPÍROVAŤ môže iba Hanka !


Pre Simcu :
KOPÍROVAŤ môže iba Simca !

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára