2.téma - novinky !!! : ahoj , asi ešte neviete o čo súťažíte na mojom blogu , a to je : (budem dávať iba animácie !!! ďalej neprezradím !)
1.MIESTO : animka s DRACULAUROU !!!
2.MIESTO : animka s CLAWDEEN :
+ AJ tretimu miestu dám animáciu !!! S GIGI !!!
A ostatné sa postarám ja !!! napríklad : diplom
LEN nech mi napíše Hanka , Torinka a jelka s kým chcú PNG !
PLS !!! /please/













































