piatok 29. novembra 2013

pozastávko + novinky !!!

1. téma - pozastávko : Áno , viem , môj blog ešte nikdy nezažil pozastávko... to preto , lebo tento týždeň boli samé písomky , a nevedela som sa dostať na PC... ináč , hlasujte ešte stále za foto ------------- >

2.téma - novinky !!! : ahoj , asi ešte neviete o čo súťažíte na mojom blogu , a to je : (budem dávať iba animácie !!! ďalej neprezradím !)

                                               1.MIESTO : animka s DRACULAUROU !!!

 


2.MIESTO : animka s CLAWDEEN : 

 

+ AJ tretimu miestu dám animáciu !!! S GIGI !!!

 


A ostatné sa postarám ja !!! napríklad : diplom

LEN nech mi napíše Hanka , Torinka  a jelka s kým chcú PNG ! 

PLS !!! /please/ 





utorok 26. novembra 2013

STOP posielaní fotiek !

Tak , tu sú fotky ktoré ste mi posielali ! Prvá mi poslala Torinka , druhá od Jelky , a tretia Hanka ! Tu sú fotky !

                            Torinkina Fotka Draculaury /

 

Jelkina fotka Venus /
 

Hankina fotka Jinafire /
         

Hlasovať môžete na pravej lište !!!
P.S.: ja všetkým dávam  hlas , všetky sú pekné ! :-)  





piatok 22. novembra 2013

VIANOČNÁ SÚŤAŽ !

bude nová vianočná súťaž ! Hlavnou úlohou bude , aby ste vyfotili vašu naj Mh .
Ale to nieje len tak ! musíte si aj zbierať hlasy ! Môžu sa prihlásiť iba 3 ! Tak sa poponáhľejte !!!
Po tom ako sa už prihlásite , bude na pravej lište anketa. môžete dať samozrejme aj hlas za seba !

1.miesto : Diplom , 1 png , animácia
2.miesto : Diplom , aimácia
3.miesto : Diplom , png


SBIERAJTE HLASY AKO BUDE  UVEREJNENÉ NA PRAVEJ LIŠTE !

(fotky posielajte na e-mail : catty-noir@centrum.sk)


Ďakujem !!!!! Vylosovanie 1.12 . !!! PONÁHĽAJE SA ! :)))))






SKORO nová MH ! ! ! !

JOOOOOOOJ !!!! Skoro nová MH !!!! Len tak tak mi ju mamka kúpila !!! Ale teraz asi neviete ako sa to stalo , tak vám to vysvetlím :

Išli sme s mamkou do mesta , a ja som neodolala a musela som sa ísť pozrieť do Dráčika... Ako vždy , mamka išla samozrejme so mnou . Mamka si išla pozerať niečo iné , a tak ja čo prvé , rozbehla som sa pozrieť na Mh !!! A uvidela som tam Draculauru , ktorá stála 13 € . Schmatla som ju , a bežala cez CELÝ Dráčik , a Nakoniec som našla mamku, a ukázala som jej ju . Mamka asi 18 minút váhala či mi ju má kúpiť ,(lebo obyčajne u nás stoja po zľave 19 €...) išla SKORO povedať áno , ale som si spomenula na Vianoce , a tak som jej povedala : Ale nevadí že na vianoce dostanem ??? Mamka kývla hlavou že áno , už sú tu... a povedala mi : Ninka , tak či tak by som povedala nie. Potom som smutne išla ju vrátiť, na miesto. ale nemyslite si , že mi mamka nič mh nekúpila ! Kúpila mi 2 balíčky do MH albumu , a jeden MH náramok.
TAK ČI TAK TO BOL SUPER DEŇ !!! 

OBRÁZKY DÁM NIEKEDY INOKEDY


štvrtok 21. novembra 2013

Vyšívné MH part 1

Tu sú 4 vyšívné mh . Upravované MNOU , nekopírovať , iba vtedy keď nezmažete zdroj !!! Sorry za niektoré zdroje, ktoré mi nevišli do riadku....

Draculaura sweet 1600

 

Frankie scaris



 Catty Noir


Robecca Steam

 

Ďalšie nabudúce !

utorok 19. novembra 2013

Skúsim šťastie...

 

Nevadí že po česky ? dúfam , že si to tiež dáte na svoj blog...Inač , keď to zabere, napíšem to ... A moje prianie , je že by som chcela MH veľkú knihu zábavy !!! 


+ Animácia (AK SI TÚTO ANIMÁCIU CHCETE DAŤ  NA SVOJ BLOG , NAPÍSAŤ S KADE TO BOLO ODKOPÍROVANÉ !!!)


NOVÝ charakter MH !

Tu je zas nová monsterka ... Je to Dcéra bootlina , je pekná... Bude asi v ďalšom filme MH !
Je krásna !

Krabica zozadu...

nedeľa 17. novembra 2013

AFFS

Ahojky , tu sú affs , sú to vaše blogy , ktoré budú (pravdepodobne) zverejnemé na pravej lište blogu...
Ako sa volajú vaše blogy ?
Píšte do komentov , ak ich bude nad 3 , mažem tento príspevok , a na pravej lište budú zverejnené.
Prosím píšte !

Vaša Ninka :-) :-) :-)


Program 1.12.2013

Fotky Nefery      14:00
Vianočný komix  13:00
Vianočný kvíz   10:00
Vianočné diplomy  11:00
Chat   16:00 (ak neviete čo je chat , to je že sa ma môžete spítať , čo by ste chceli o mne vedieť , píšte otázky do komentov ! Rada vám odpoviem :-) ! )

Dúfam , že 1.12 blog navštívite , a nezabudnite písať komenty ! :-) :-) :-)  hi !

 




sobota 16. novembra 2013

Png s MH pre teba !

Ahoj , začala som vyrábať png . Ak neviete čo je to sú to tvary s mh v nich.
Viem , nevyjadrila som sa stručne , a tak jedna ukážka :

 


Vybrať si môžete z týchto tvarov : 
č.1N5 formuláře 
č.2 Formulář N11 
č.3 N8 formuláře 

Napísať , s kým .
Napísať čo pri nej chcete mať napísané . 

Toto PNG si môžete dať na profilovku na e-maily,
dať na blog 
... a všetko ostatné 


Píšte do komentov : 
MENO 
BLOG 
S KÝM : 
ČO PRI TOM BUDE NAPÍSANÉ   
VYBRAŤ TVAR 




Diplomy...


zas..Tu sú diplomy pre Ellu a Hanku za Vianočnú nádielku. Ak neviete o čo ide prečítajte si
minulý článok ... (laure draculovej NEROBÍM !)

 Pre Ellu. KOPÍROVAŤ môže iba Ella ! 

 Pre Hanku.KOPÍROVAŤ môže iba Hanka !  


Blog POKRAČUJE !

 
Áno ! Po dlhom rozmýšľaní som sa rozhodla , že tento blog bude pokračovať , lebo som si uvedomila , že na Vianoce mám pre tento blog veľa prekvapení , ktoré napíšem 1.decembra . jediné čo vám prezradím , bude že pre všetkých urobím dioplom za Vianočnú nádielku , to zname ná , že ste si aspoň pozerali na môj blog , a zároveň , chcem povedať že neurobím diplom Laure Draculovej , ktorá mi raz napísla škatedý komentár , keď som sa rozhodovala , či mám ukončiť blog. Som rada , že sledujete môj blog . ani si neviete predstaviť aká som šťastná. A Hanke chcem poďakovať obzvlášť, že tiež sleduje môj blog , a za to , na novom príspevku je pre vás novinaka ! :-)

Vaša Ninka

piatok 15. novembra 2013

štvrtok 14. novembra 2013

Môj nový blog

Ahoj ,
Mám nový blog. Volá sa : catty-noir.blog.cz
Ešte ho nemám aktualizovaný , a tak musím čakať .
Bude o monster high. Preto catty noir , lebo je moja naj mh...

Ale trápi ma jedna otázka : mám kôli tomu tento blog zrušiť ? Neviem . Ako podľa vás ? A prosím ako budete písať do komentárov , nevyjadrujte sa vulgárne ! Ďakuem za pochopenie. A prosím píšte !

Ninka |catty| Noir


streda 13. novembra 2013

Frankie MIXLE PIXLE

Frankie je kráľovná ! Poklonte sa jej ! hihi...




Vonku sa ochladilo , a tak Frankie postavila mini snehuliačkika ...





O nedlho sa rozhorúčavelo. A tak Frankie neváhaôa a s chuťou si dala zmrzlinu...






Ehm... Sorry !


utorok 12. novembra 2013

Lagoonky

Ktorá lagoonka sa vám viacej páči ? Mne tá prvá... !vyrovené mnou! NEKOPÍROVAŤ ! Iba zo zdrojom !


Nové MONSTER HIGH !

tu sú nové MH . Ale ja ich musim trocha skritizovat ... Aj určite niesu v ČR ani SR . a majú kolekciu FRIGHTS , CAMERA , ACTION !

Clawdia :   PRVÁ monsterky ktorá sa usmieva. Je zaujímavá, ale ten úsmev tam nemusel byť.  Inač má podobné meno ako Clawdeen .Všimli ste si to ??? a Bude to asi sestra Clawdeen na denníčku má WOLF .

mhinsider: Thanks to Carnivalerian’s post, I did some further sleuthing to pull the highest-res pics possible, and found Viperine’s picture. I need this pink girl…. 
Honey :  Celkový výzor je OK , ale to afro sa mi na nej až tak nepáči...a neviem čo je to za monštro .

mhinsider: Thanks to Carnivalerian’s post, I did some further sleuthing to pull the highest-res pics possible, and found Viperine’s picture. I need this pink girl….
Ellisabet :  Je pekná , ale keď sa pozriem na jej tvár ... Pripomína mi... Draculauru . Áno , a ani neviem prečo . A obečenie je SUPER !

mhinsider: Thanks to Carnivalerian’s post, I did some further sleuthing to pull the highest-res pics possible, and found Viperine’s picture. I need this pink girl….
Viperine :  Je aj celkovo pekná... ale nie natoľko aby som si ju kúpila ! ... a je to asi sestra Deuca...
mhinsider: Thanks to Carnivalerian’s post, I did some further sleuthing to pull the highest-res pics possible, and found Viperine’s picture. I need this pink girl….

A vyhodnotenie !!! 
Najviac sa mi páčila  ELLISABET !!!