Nevadí že po česky ? dúfam , že si to tiež dáte na svoj blog...Inač , keď to zabere, napíšem to ... A moje prianie , je že by som chcela MH veľkú knihu zábavy !!!
+ Animácia (AK SI TÚTO ANIMÁCIU CHCETE DAŤ NA SVOJ BLOG , NAPÍSAŤ S KADE TO BOLO ODKOPÍROVANÉ !!!)


Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára