piatok 22. novembra 2013

VIANOČNÁ SÚŤAŽ !

bude nová vianočná súťaž ! Hlavnou úlohou bude , aby ste vyfotili vašu naj Mh .
Ale to nieje len tak ! musíte si aj zbierať hlasy ! Môžu sa prihlásiť iba 3 ! Tak sa poponáhľejte !!!
Po tom ako sa už prihlásite , bude na pravej lište anketa. môžete dať samozrejme aj hlas za seba !

1.miesto : Diplom , 1 png , animácia
2.miesto : Diplom , aimácia
3.miesto : Diplom , png


SBIERAJTE HLASY AKO BUDE  UVEREJNENÉ NA PRAVEJ LIŠTE !

(fotky posielajte na e-mail : catty-noir@centrum.sk)


Ďakujem !!!!! Vylosovanie 1.12 . !!! PONÁHĽAJE SA ! :)))))






Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára