bude nová vianočná súťaž ! Hlavnou úlohou bude , aby ste vyfotili vašu naj Mh .
Ale to nieje len tak ! musíte si aj zbierať hlasy ! Môžu sa prihlásiť iba 3 ! Tak sa poponáhľejte !!!
Po tom ako sa už prihlásite , bude na pravej lište anketa. môžete dať samozrejme aj hlas za seba !
1.miesto : Diplom , 1 png , animácia
2.miesto : Diplom , aimácia
3.miesto : Diplom , png
SBIERAJTE HLASY AKO BUDE UVEREJNENÉ NA PRAVEJ LIŠTE !
(fotky posielajte na e-mail : catty-noir@centrum.sk)
Ďakujem !!!!! Vylosovanie 1.12 . !!! PONÁHĽAJE SA ! :)))))

Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára