utorok 5. novembra 2013
Nový výrobok MH od matella
Je to pekné. Asi je to zatiaľ dostupné iba v BL alebo ČR ..
Fakt neviem , lebo to nemajú ani v našom Dráčiku...
Sú to monster-perá, ja by som si ho zobrala do školy, a na písomkách by som s ním písala!
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára