utorok 5. novembra 2013

Nový výrobok MH od matella

Je to pekné. Asi je to zatiaľ dostupné iba v BL alebo ČR ..
Fakt neviem , lebo to nemajú ani v našom Dráčiku...
Sú to monster-perá, ja by som si ho zobrala do školy, a na písomkách by som s ním písala!


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára