sobota 2. novembra 2013
Monster-úžasná...
áno ! Toto je moja prezývka pre túto MH ! Keby sa dala dakde
zohnať HNEĎ by som si ju kúpila ! Vy tiež ???
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára