nedeľa 10. novembra 2013

Mojie naj monsterky

                                1.Catty Noir

Preto, lebo sa mi páči ako spieva... 

                                    2. Lagoona

Preto , lebo  je pekná , a aj preto , lebo sa mi páčia jej vlasy...
    


3. Clawdeen 

Preto , lebo sa mi páči jej štýl...


4.Robecca 
Páci sa mi jej oblečenie















1 komentár: