Viem , nevyjadrila som sa stručne , a tak jedna ukážka :
Vybrať si môžete z týchto tvarov :
č.1
č.2
č.3
Napísať , s kým .
Napísať čo pri nej chcete mať napísané .
Toto PNG si môžete dať na profilovku na e-maily,
dať na blog
... a všetko ostatné
Píšte do komentov :
MENO
BLOG
S KÝM :
ČO PRI TOM BUDE NAPÍSANÉ
VYBRAŤ TVAR

Hanka
OdpovedaťOdstrániťMonsterky002
Jinafire je skvelá
Č.1
Sisinka
OdpovedaťOdstrániťBlog neviem ako urobit
Robecca
Čago
Č2
Ok , nevadi že nemaš blog... Aj tak, blog nieje podstatny...
OdpovedaťOdstrániť