nedeľa 10. novembra 2013
Mojie naj monsterky
1.Catty Noir
Preto, lebo sa mi páči ako spieva...
2. Lagoona
Preto , lebo je pekná , a aj preto , lebo sa mi páčia jej vlasy...
3. Clawdeen
Preto , lebo sa mi páči jej štýl...
4.Robecca
Páci sa mi jej oblečenie
1 komentár:
Unknown
10. novembra 2013 o 11:21
Diki za lagoonku...
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Diki za lagoonku...
OdpovedaťOdstrániť