Na tomto blogu sa uskutoční hra KTO SOM ? To je hra,
V ktorej sú pár obrázkov monster high. Vašou úlohou je
napísať do komentov kto je na obrázku. Víťaz si môže vybrať s akou MH chce diplom , a s akou MOJOU monsterkou chce fotku s Venovaním . (veľa šťaštia ! Berem prvých 2) nemazať zdroj svoja úprava!!!
TU SÚ OBRÁZKY :




Tento komentár bol odstránený správcom blogu.
OdpovedaťOdstrániťTento komentár bol odstránený autorom.
OdstrániťTento komentár bol odstránený autorom.
Odstrániť1.Skelita
OdpovedaťOdstrániť2.Draculaura
3.Catty Noir
4.Robecca Steam
Všetko správne ! S kým chces fotku , a s kým diplom ?
OdpovedaťOdstrániťFotku s Neferou a diplom s Lagoonkou
OdpovedaťOdstrániťOk.
OdpovedaťOdstrániťOk.
OdpovedaťOdstrániťdraculavra, robeca,catty, scelita
OdpovedaťOdstrániťVšetko správne ! s kým chceš diplom , a s kým fotku ?
OdpovedaťOdstrániťautorka blogu Ninka
jachcem diplom s twilow a fotku z operetou
OdpovedaťOdstrániť