sobota 16. novembra 2013

Diplomy...


zas..Tu sú diplomy pre Ellu a Hanku za Vianočnú nádielku. Ak neviete o čo ide prečítajte si
minulý článok ... (laure draculovej NEROBÍM !)

 Pre Ellu. KOPÍROVAŤ môže iba Ella ! 

 Pre Hanku.KOPÍROVAŤ môže iba Hanka !  


3 komentáre:

  1. Ako vies ze sa mi paci catrine????????????hmmm...to mas co vysvetlovat a nehovor zesi si tipla

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Pozrela som sa na blog monsterky002.blogspot.sk , to je blog mojej naj kamošky , a keď si si mala vybrať diplom , tak si zmienila , že sa ti páči catrine , a tak som ti s nou chcela urobiť.... Je pekný nie ? Robila som ho 25minut ...

    OdpovedaťOdstrániť