Mas pravdu su pekne ale...ale trochu ich dobabrali...a ninka chcela by som sa ty chcala prepacit ty vies za co.......ze som ti to napisala..... som hnusna a blba mrzi ma to...ale PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÌÍÍÍÍÍÍÍÍÍM odpusť mi... dam tu vsetko co budes chciet mozes aj na mojim blogu kopirovt anumacue ale bud moja naj kamoska lebo ty moja su stalw hoci ah timja ale mam vas rada rovnako...odpustis mi???????????
Mas pravdu su pekne ale...ale trochu ich dobabrali...a ninka chcela by som sa ty chcala prepacit ty vies za co.......ze som ti to napisala..... som hnusna a blba mrzi ma to...ale PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÌÍÍÍÍÍÍÍÍÍM odpusť mi... dam tu vsetko co budes chciet mozes aj na mojim blogu kopirovt anumacue ale bud moja naj kamoska lebo ty moja su stalw hoci ah timja ale mam vas rada rovnako...odpustis mi???????????
OdpovedaťOdstrániť