štvrtok 5. decembra 2013

ODTERAZ moja naj BFF !

Viem , nemusím ro dávať na blog , ale ODTERAZ ja moja naj bff Jelka !!! Prepáč hani , ale to čo si mi napísla do komentu nebolo od teba pekné .... A chcem ti nieco odkázať : Ani tak či tak ti neverím , že si tie animácie urobila sama ! Nasla som blogy z ktorých to bolo odkopírované !!! Takže mi do komentárov nepíš .... No... Nechcem to povedať! A vôbec JA som nedala 0 až 4 % ! JA som dala 10 pre tvoju zaujímavosť ! Neobviňuj ma , keď to nevieš !!!

A teraz k téme , JELKIN blog , je super !
/venus-mcflytrap000.blogspot.sk/


Tento článok sa týka iba HANKY , JELKY !


A teraz , hani , nepíš mi také komenty !


1 komentár:

  1. Jelka súhlasííííííííííííííííííííííííííííííí

    OdpovedaťOdstrániť