pondelok 9. decembra 2013

Ako objednávka pre... JELKU !!!

Tak , tu máš , čo si si objednala .... Animáciu s Venus som nenašla dieliky , tak som ju nahradila vodnou animáciou...

 animka s Cleo 

 Vodná animka !!! 


KOPÍROVAŤ SMIE IBA JELKA !!!(ináč mi to Muro nahlási !!!) 


A desig !!!! povedla si mi v škole , že chceš tam aj lagoonu a cleo , tak ??? 



PLNÁ veľkosť ! :-) NEMAŽ ZDROJ !!!!!










3 komentáre:

  1. Ninka prepáč ale ten popis na blogu no neda sa vymazat a ten popis na desingu no s nim je to potom divne
    vies 2 popisy

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Beru tě do AFFs - Jsem z blogu MH-Draculaura.blog.cz :)

    OdpovedaťOdstrániť