utorok 3. decembra 2013

Pre Hanku za KVÍZ

Tak , tu máš Hani , odmenu : 1 design so Skelitou , + animácia
A dúfam , že si dáš design na blog , a nevadí , že je so Skel ?
+ odmena animka s howleen a Twylou ... Sorry , že nič nieje s Gigi ...


Plná veľkosť .... a prosím , dodrž toto :

nebudeš vydávať design za svoj , 
nemaž zdroj 
a pre ostaných :  Nebuďte smutný , že hanka má design ... Veď ak si budete prosiť , kľudene mi napíšte do komentu , s kým , a svoj blog ...

a animka ...

 

KOPÍROVAŤ VŠETKO môže iba HANKA !!! 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára