A dúfam , že si dáš design na blog , a nevadí , že je so Skel ?
+ odmena animka s howleen a Twylou ... Sorry , že nič nieje s Gigi ...
Plná veľkosť .... a prosím , dodrž toto :
nebudeš vydávať design za svoj ,
nemaž zdroj
a pre ostaných : Nebuďte smutný , že hanka má design ... Veď ak si budete prosiť , kľudene mi napíšte do komentu , s kým , a svoj blog ...
a animka ...
KOPÍROVAŤ VŠETKO môže iba HANKA !!!


Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára