sobota 7. decembra 2013

Časté problémy

Tak , tu som pre VÁS urobila čo sa má robiťnna mojom blogu !

1. Vec , animácie : to je môj najčastejší problém . Urobím animácie , a vy ich odkopírujete bez toho , aby ste sa ma spýtali ! Ak si budete chcieť odkopírovať opýtajte sa ma !

2. Vec , obrázky : s nimi nemám až taký problém , ale tiež sa stáva , že ja ho hľadám , a hľadám , a vy si ho tiež odkopírujete ! Ak dole pod ním nebude nič napísané, môžte kopírovať , a ak nie , JE TO ZAKÁZANÉ !

3. Vec , designy : ak tu neaký pridám , a spýtam sa vás , či je pekný , a vy do komentu napíšete urážlivý komentár , co sa mi na vás nepáči ....
Zatiaľ sa to na mojom blogu neobjavilo , ale aj tak !

To by bolo asi všetko , a dúfam , že to budete dodržiavať !

+ bonusovky s mojou lagoonou !









Obrázky v žiadnom prípade nekopírovať !!!


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára