1. Správa /rozhodla som sa , že blog skončí/
2. Správa (očosi lepšia) / blog bude končiť 13 decenbra / aby som stihla žrebovanie
3. Správa / niektorím busem chýbať , ale môžete ma nájsť aj na iných blogoch , na ktoré sa sťahujem.../
Fakt prepáčte , ale myslím , že to bude asi lepšie pre mňa... : (((((((
Urobím vám aspoň v niečom radosť ( môžete kopírovať )
: )

ALE IBA TENTO OBRÁZOK !
OdpovedaťOdstrániť