tak a začíname...táto animka bola venovaná ....
KRISTÍNKE Š. : síce nechodí na môj blog až tak často, ale chodí so mnou do triedy , a chcem jej niečo povedať : SI TÁ NAJ SUSEDKA V LAVICI !!!!
animácia :
_______________________________________________________________________________
Pre JELKU , lebo...
Lebo si tá 2.naj kamoška (alebo prvá, neviem...) A tak Tu niečo aj pre teba mám.....
:D Plná veľkosť !
________________________________________________________________________________
Pre...
ELLU ! Viem to , že má rada Catrine , a tak malá animka : (to čo je dole napísamé , prelož si v translate.google.com do francúzštiny...)
___________________________________________________________
A nakoniec... pre ....
ROBECCU !!!
mini animka !
Dúfam , že sa vám animácie a obrázky páčili !!!
Ninka "CATTY" noir




Tento komentár bol odstránený správcom blogu.
OdpovedaťOdstrániť