Za coA ja taky nechcem urob z Lagoonou PRE Zinku
Ok , idem práve teraz robiť , a nemysli si že krútim hlavou , že ty si ale ...Nie ! Môj hosť na blogu , môj PÁN !
A za to , že nezabúdaš na moj blog ...
Za co
OdpovedaťOdstrániťA ja taky nechcem urob z Lagoonou PRE Zinku
Ok , idem práve teraz robiť , a nemysli si že krútim hlavou , že ty si ale ...
OdpovedaťOdstrániťNie ! Môj hosť na blogu , môj PÁN !
A za to , že nezabúdaš na moj blog ...
OdpovedaťOdstrániť