pondelok 9. decembra 2013

Blog KONČÍ

Kľud , ešte to nieje definitívne ... I keď , rada by som sa vás spýtala na tieto otázky , na ktoré mi odpoviete do komentu :

1. Páči sa ti môj blog ?
2. Už si niekedy niečo od tohto blogu odkopírovala ?
3. Chceš aby tento blog skončil ???

Ja by som osobne chcela s tým skončiť.. Viete , nieje to ako inokedy , že ako ste sa o mojom blogu dozvedeli , a chodili na ňho každý deň ... Práve naopak... Ako sa idem pozrieť , koľko ľudí navštívilo tento blog , ... napr.: dnes sa pozerli na moj blog 6 ľudia.....




SOM ZVEDAVÁ , čo mi napíšte , a PRAVDU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

2 komentáre:

  1. 1. STRAŠNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    2. Áno/Ale dovolené
    3. Inak umriem UMRIEM
    hádam nechceš aby som bola mŕtva

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ha... I keď ... počkám na Ďalších !

    OdpovedaťOdstrániť