1. Páči sa ti môj blog ?
2. Už si niekedy niečo od tohto blogu odkopírovala ?
3. Chceš aby tento blog skončil ???
Ja by som osobne chcela s tým skončiť.. Viete , nieje to ako inokedy , že ako ste sa o mojom blogu dozvedeli , a chodili na ňho každý deň ... Práve naopak... Ako sa idem pozrieť , koľko ľudí navštívilo tento blog , ... napr.: dnes sa pozerli na moj blog 6 ľudia.....
SOM ZVEDAVÁ , čo mi napíšte , a PRAVDU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. STRAŠNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OdpovedaťOdstrániť2. Áno/Ale dovolené
3. Inak umriem UMRIEM
hádam nechceš aby som bola mŕtva
ha... I keď ... počkám na Ďalších !
OdpovedaťOdstrániť