štvrtok 5. decembra 2013

Fotky !



 + bonusovka s Warbellou !




Nekopírovať !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODTERAZ moja naj BFF !

Viem , nemusím ro dávať na blog , ale ODTERAZ ja moja naj bff Jelka !!! Prepáč hani , ale to čo si mi napísla do komentu nebolo od teba pekné .... A chcem ti nieco odkázať : Ani tak či tak ti neverím , že si tie animácie urobila sama ! Nasla som blogy z ktorých to bolo odkopírované !!! Takže mi do komentárov nepíš .... No... Nechcem to povedať! A vôbec JA som nedala 0 až 4 % ! JA som dala 10 pre tvoju zaujímavosť ! Neobviňuj ma , keď to nevieš !!!

A teraz k téme , JELKIN blog , je super !
/venus-mcflytrap000.blogspot.sk/


Tento článok sa týka iba HANKY , JELKY !


A teraz , hani , nepíš mi také komenty !


streda 4. decembra 2013

Niečo pre každého...

Tak , niečo , pre každého... venovala obrázok , alebo animku... NEKOPÍRUJTE to , čo som JA vám nevenovala ! MURKO to nahlási mne !!!
tak a začíname...táto animka bola venovaná ....

KRISTÍNKE Š. : síce nechodí na môj blog až tak často, ale chodí so mnou do triedy , a chcem jej niečo povedať : SI TÁ NAJ SUSEDKA V LAVICI !!!!

animácia :

 Keďže je tá naj faninka CLEO v Nižnom Hrušove !
_______________________________________________________________________________
Pre JELKU , lebo...

Lebo si tá 2.naj kamoška (alebo prvá, neviem...) A tak Tu niečo aj pre teba mám.....

DESIGN ! na tvoj blog !!! NEMAŽ ZDROJ DESIGNU !  Ako si povedala v škole , že chceš , tak...
:D Plná veľkosť !
________________________________________________________________________________

Pre...
ELLU ! Viem to , že má rada Catrine , a tak malá animka : (to čo je dole napísamé , prelož si v translate.google.com do francúzštiny...)

 

___________________________________________________________

A nakoniec... pre ....
ROBECCU !!! 
mini animka ! 

 


Dúfam , že sa vám animácie a obrázky páčili !!! 

Ninka "CATTY" noir















Žrebovanie


NEKOPÍROVAŤ ! Muro (mačička, tak ju volám ...)
DOZERÁ !

utorok 3. decembra 2013

Pre Hanku za KVÍZ

Tak , tu máš Hani , odmenu : 1 design so Skelitou , + animácia
A dúfam , že si dáš design na blog , a nevadí , že je so Skel ?
+ odmena animka s howleen a Twylou ... Sorry , že nič nieje s Gigi ...


Plná veľkosť .... a prosím , dodrž toto :

nebudeš vydávať design za svoj , 
nemaž zdroj 
a pre ostaných :  Nebuďte smutný , že hanka má design ... Veď ak si budete prosiť , kľudene mi napíšte do komentu , s kým , a svoj blog ...

a animka ...

 

KOPÍROVAŤ VŠETKO môže iba HANKA !!!