utorok 29. októbra 2013

Cukrovinky pre moje monsterky...

Tak , tu je moja VLASTNORUČNÁ výroba
cukroviniek pre moje mh. Síce tam nieje zdroj ,
Ale NEKOPÍROVAŤ ! Urobila som to s fimo hmoty.
Páči sa Vám to ? Napíšte do kometu ! (Sorry za tú kvalitu... Mam blby mobil na fotenie)

 

Ninka (Catty) Noir 



1 komentár: