Mám taký malilinký sníček... A ak Vám ho mám povedať , tak dobre . (nebojte, je to o monsterkách...)
Len by som si veľmi priala mať monsterku Catty Noir... Mne sa na nej najviac páči to jej nádherné oblečenie... Ale , keď ja ju dostanem až na Vianoce... Tak je to ďaleko...

Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára