V poslednom čase sa niekedy nudím. A tak som sa rozhodla , že budem
robiť fotky. Mám 5 monsterkiek , tak myslím , že
by som urobila im neakú pózu, a ... CVAK ! Keď to bude pekná fotka , dám ju na blog ...
Každý deň jednu... Len chcem vám povedať , aké mám monsterky .:
Cleo de nile (picture day)
Lagoona Blue (na korčuliach)
Frankie Stein (na korčuliach)
Operetta (dance)
Nefera de nile (classic)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára