pondelok 21. októbra 2013

Robím fotky...

Ahojky !
V poslednom čase sa niekedy nudím. A tak som sa rozhodla , že budem
robiť fotky. Mám 5 monsterkiek , tak myslím , že
by som urobila im neakú pózu, a ... CVAK ! Keď to bude pekná fotka , dám ju na blog ...
Každý deň jednu... Len chcem vám povedať , aké mám monsterky .:

Cleo de nile (picture day) 
Lagoona Blue  (na korčuliach) 
Frankie Stein (na korčuliach) 
Operetta (dance) 
Nefera de nile (classic) 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára