utorok 29. októbra 2013
Cukrovinky pre moje monsterky...
Tak , tu je moja VLASTNORUČNÁ výroba
cukroviniek pre moje mh. Síce tam nieje zdroj ,
Ale NEKOPÍROVAŤ ! Urobila som to s fimo hmoty.
Páči sa Vám to ? Napíšte do kometu ! (Sorry za tú kvalitu... Mam blby mobil na fotenie)
Ninka (Catty) Noir
1 komentár:
Unknown
25. novembra 2013 o 8:14
Škoda že sa to neda zjest
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Škoda že sa to neda zjest
OdpovedaťOdstrániť